Každý kdo nemá plot, tak dělá obrovskou chybu. Nejen, že všechno, co máte na zahradě je velice lákavé pro zloděje, ale také k Vám jde vidět a nemáte žádné soukromí. Jestliže už toho máte dost a někdo Vám přes zahradu chodí a máte otravné a hlavně závistivé sousedy, tak si udělejte betonový plot. Tento plot Vám zajistí nejen naprosté soukromí, ale také k Vám nikdo přes plot neuvidí.

ploty (3)

Betonové ploty Olomouc, je osvědčená společnost na realizaci plotu. Díky dlouholeté působnosti na trhu mají mnoho spokojených zákazníků, kteří na firmu nedají dopustit. Zákazník je u nich vždy na prvním místě a snaží se mu vyhovět. Díky profesionálním zaměstnancům je stavba plotu rychlá a také kvalitně odvedená. Plot může dosahovat až 3 metrů a také zabraňuje jakémukoliv přístupu na pozemek. Díky tomu, že je plot celý z betonu, tak nepotřebuje ani velkou údržbu. Stačí, když ho sem tam ostříkáte tlakovou pistolí. Samozřejmostí je také brána, nebo branka, kterou firma instaluje také. Bude jen na Vás, zda si vyberete bránu dvoukřídlou, nebo samonosnou posuvnou bránu. Do branky i brány se dá samozřejmě instalovat výplň, která může být plastová, dřevěná, nebo kovová. Pokud zvolíte dřevo, tak mějte na paměti, že ho musíte během let ošetřovat. Jestliže zvolíte kov, tak půjde o nádherný kousek, na kterým si dal záležet pak kovář, plast, je osvědčená klasika.

ploty (4)

Na jejich webových stránkách se můžete podívat na již realizované ploty a zhodnotit to s Vaším námětem. A výběr budete mít mnoho dekorů, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Fotografie jsou dělané přímo ze zakázek a člověk má tak lepší představu, jak plot vypadá. Dekor může být buď oboustranný, nebo pouze pohledová strana.

Pokud tedy chcete plot, který tu bude stát desítky let bez velkého ošetření, tak zvolte plot jedině z betonu. Zaručeně budete mít soukromí a budete spokojení.