Co děláš ve volném času? Jo, ty máš vlastně to svoje hobby!

Každý z nás musí mít svoje hobby! Je to povinnost pro vás! Vyčistit si hlavu od práce, rodiny nebo otravných přátel, kteří vás zvou každý pátek na párty do krásné vily, kde je nedostatek, tak maximálně v chování. Ano, je to váš případ? Mít koníček nebo-li hobby je super, protože po práci se těšíte na fotbálek, a zvlášť když to je vaše hobby. Každý druh koníčku je pozitivní pro váš mozek, který zaměstnáváte o něco navíc, ale zároveň uspokojujete potřebu svého vnímání a svého těla.

Fotbal

Jaké druhy mohou být? Máte rádi sporty? Fotbal, hokej nebo florbal či tenis. Jděte s přáteli do Fitness centra, což může být vaše hobby. Máte rádi hudební nástroje? Běžte obletěl celou planetu a proslavte se jako zpěváci či hráči na kytaru nebo hrajte na klavír. Zpěvák, zpívejte. Dělejte koncerty. A když budete dobří ve svém oboru, tak přijdete do práce mezi ostatní a oni se budou se na vás dívat a budou překvapeni, protože v práci jste vážní a seriózní a pak vás uvidí na YouTube, jak tančíte Zumbu s úsměvem na tváři. Nezapomeňte, každý si vás dneska může najít a všechno zjistit si, tak bacha. Rada pro vás.

Tvůj styl? Tvůj koníček!

Hlavně si odpočinout. Můj názor, když máte práci jako svůj koníček, tak je to nejlepší, co můžete udělat pro svůj život. Například, podnikáte a máte rádi styl. Makáte na nové značce a vaší značku nosí ostatní lidé, a vy máte tržbu a můžete si dovolit nosit svou značku, na kterou jste pyšní. Máte rádi auto, máte řidičské oprávnění a jste policistou a zkoumáme dopravní nehody, a najednou máte svou autoškolu a učíte své žáky na cestách řídit bezpečně a hlavně podle předpisů. Když máte příležitosti, tak je musíte vyzkoušet a může to vašim koníčkem. Práce a koníček je velký rozdíl, který můžete dávat dohromady tehdy, pokud je vašim koníčkem práce nebo naopak, jinak to neplatí. Hledejte vaše zájmy, hledejte, co vás bude dělat šťastnými a nic lepšího na světě nemůže být, když najdete sami sebe v práci nebo koníček, který vás baví.