Možná si právě říkáte, proč jste tak málo úspěšné, oblíbené a u mužů tolik opomíjené. Že přeci neděláte vůbec nic špatně, že nejste ošklivá, ale máte prostě málo štěstí. A ještě více vás zaráží, proč jiné ženy, které nejsou zdaleka tak atraktivní, natolik inteligentní a ještě se zdají na pohled nepříjemné, mají tolik štěstí a jsou úplně jinde než vy! Není to totiž vůbec o štěstí, ale o tom, co máte nastaveno v hlavě. Skutečně stačí pouze přenastavit mysl a vše se může změnit a budete rázem na takovém místě, kde byste přesně chtěla být. A jak to přesně udělat?

1. Nikdy se nepodceňujte a znejte přesně svou hodnotu! Možná, že už i znáte svou hodnotu a cenu, ale některé situace vás dostali úplně jinam a najednou se cítíte méněcenná, i když vnitřně cítíte, že to tak není. Ale možná jste tomu už začala věřit proto, že vám to třeba někdo vštěpil do hlavy. Našel se možná jedinec, který vaše schopnosti přehlížel a nedokázal ocenit, a proto jste o sobě začala pochybovat. Věřte ale jen sama sobě a nikdy tomu, co o vás řekl někdo druhý! Když budete přesně znát svou hodnotu a věřit si, dostanete se přesně tam, kam chcete a navíc se obklopíte stejně naladěnými lidmi!

krásná žena

2. Věřte si za každé situace a mějte se ráda! Občas je to těžké věřit si, to bezpochyby každá známe. Ale je to nesmírně důležité, abyste se mohla dostat tam, kam chcete! Oceňujte se zato, jaká jste krásná bytost a stále si to připomínejte, až o tom budete naprosto přesvědčena a žádná situace vás nedokáže přimět myslet si cokoli jiného. Jakmile se začnete mít skutečně upřímně ráda, začnou vás mít rádi i ostatní a hned to z vás vycítí a budou se chtít obklopovat vaší společností!

úsměv ženy

3. Myslete pozitivně a vyzařujte jenom dobro! Možná si říkáte, že spousta lidí ve vašem okolí dobro vůbec nevyzařuje a přesto se jim daří a že život není vůbec spravedlivý. A tak možná máte pocit, že se danému člověku daří na pracovišti, ale vůbec nevíte, jak se mu třeba vůbec nedaří v osobním životě. Totiž opravdu co vyzařujete a co dáte, se vám vrátí a to i klidně v jiné formě a podobě, kterou si zrovna nespojíte. A tak pokud někdo vydal hodně negativity a lidem ublížil, dříve či později se mu to vrátí! Proto konejte dobro a buďte laskaví k lidem, vždy se k vám dobro vrátí a pozitivní okolnosti i pozitivně naladění lidé budou s vámi držet krok!