Se vztahem přichází kromě krásných chvil, kdy jsme zamilovaní a chceme se svou drahou polovičkou trávit všechen svůj čas ale také žárlivost a ten, kdo tvrdí, že nežárlí, lže, protože když někoho milujete, žárlení je přece věc, kterou tuto lásku projevíte, ovšem nebavíme se o chorobném žárlení a paranoidní povaze, ale o zdravém mírném žárlení, které je projevem nehynoucí lásky, která vás doprovází po celý vztah. Ovšem až do chvíle, kdy máte sebemenší pochybnost, že vás váš milý podvádí. Je to ten nejhorší pocit, jaký kdy může jeden ve vztahu mít, protože v této situaci jsou mnohdy tito lidé naprosto sevření v pasti, protože v aktuální situaci nic nezmůžou a musí čekat na důkazy a faktory, které jim onu nevěru potvrdí. Pokud máte pochybnost o věrnosti vašeho muže, přečtěte si následující faktory, které by vám mohly pomoci k uvědomění si, zda-li se opravdu jedná o nevěru, nebo jste pouze paranoidní.

nevěra

1. Stále je někde mimo domov

Může to začínat výmluvami jako: v práci jsme měli plno povinností, měli jsme poradu, práce se protáhla déle, musel jsem ještě něco vyřídit, stavil jsem se za rodinou,… Všechny tyto věci, které se nikdy předtím neděly se začínají dít až teď dost možná z důvodu nevěry. Neměl nikdy předtím váš muž tak dlouhé porady, a přitom ho nepovýšili? Zkuste si to ověřit u jeho kolegů, ale hlavně nenápadně, aby to váš milý nezjistil.

2. Schovává telefon

Stále aktivní na telefonu a nechce se s vámi podělit o to, co na něm dělá a proč je na něm stále? Dost možná si píše s někým, kdo by vás moc nepotěšil a něco před vámi na tomto telefonu skrývá. Pokud jste si navíc dříve řekli, že budete mít jeden přístup k telefonu toho druhého a on vám nyní nechce svůj telefon ukázat, dost možná je to právě nevěra.

zlomené srdce

3. Je na vás zlý

Další faktor, který může naznačovat nevěru, protože během toho, co je váš muž s vámi dost možná myslí na tu, se kterou vás podvádí a je naštvaný, že nemůže být s ní a musí tady trčit s vámi. Proto se může chovat naštvaně, zle, může být dost často protivný. Také sex nemusí chtít.

4. Je až moc hodný

Na druhou stranu se může chovat velmi mile, ještě tak, jak se nikdy předtím nechoval. Může vám začít kupovat zničehonic dárky, bude si to u vás takto žehlit, protože ho hryže svědomí, že vám něco udělal. Nebo se také bude snažit o to, abyste nepoznala, že má jinou. Chce zkrátka upoutat pozornost.

5. Je nervózní

Dalším faktorem je změna chování. Také s vámi nebude chtít chodit ven, protože by zde bylo riziko, že potkáte jeho milenku a nebude vědět, jak zareagovat. Na otázky: kde jsi byl? odpovídá velmi zmateně a prakticky neví, co odpovědět.

Tak co? Zjistila jste, zda-li vás váš muž podvádí?