Vždycky jsem si říkala, že svět financí není asi nic pro mě. A nikdy jsem se nevyznala v tom, jak pořádně šetřit. Neuměla jsem vůbec zacházet s penězi a netušila jsem, jak mám ušetřit nějaké peníze. A bohužel jsem byla taková, že velice často utrácím peníze, a to hlavně na internetu. Je to velice pohodlné, a tak asi každý člověk, stejně jako já, nejraději nakupuje online. A zboží vám přinesou až domů, takže se nemusíte bát, že bys někde čekali ve frontě. Jenomže utrácení peněz není opravdu jenom všechno. Protože taky si musíte dát pozor, jestli platíte nějaké splátky anebo třeba například hypotéku.

Ekonomika se musí zlepšit.

Já jsem si kdysi vzala taky americkou hypotéku a jsem ráda, že mám konečně svůj byt. Měla jsem opravdu skvělé zaměstnání, takže jsem se nemusela bát, že bych třeba nemohla splácet hypotéku. Sice už mám jinou práci, ale stále mě baví a musím říct, že i finance jsou skvělé. Potom jsem se podívala na webové stránky americka-hypoteka.cz na informace, že taky Evropa prý poroste americkahypoteka.cz. Myslím si, že už konečně nastala doba, kdy si právě můžeme alespoň trochu oddechnout od omezení. A to hlavně kvůli tomu, která provázela koronavirová pandemie. Myslím si, že už je to v dnešní době lepší.

Inflace je vysoká.

Bohužel ale hrubý domácí produkt v letošním roce vzrostl od čtyř procent až do konce o čtyři a půl procenta, a to kvůli růstu české ekonomiky. Protože pomohli tomu taky investice. Takže si myslím, že když Evropa prý poroste, tak je to jenom dobře pro nás. Podle mého názoru bychom měli být rádi, že naše ekonomika se už trochu zlepšila, i když to díky dnešní inflaci není zase tak růžové, jak bychom si přáli. A když už Evropa prý poroste, tak jak jste na tom vy s vlastními penězi? Dokážete ušetřit nějaké peníze? Věřte, že šetření se opravdu vyplatí, já sama bych se zbláznila, kdyby ch neměla bojem schovaných alespoň padesát tisíc korun.