To, že vás banka odmítla se žádostí o finanční pomoc, ještě nemusí znamenat žádnou životní katastrofu. Pokud se před vámi zavřely jedny dveře, není přeci problém naklepat na nějaké další. Pokud si vyberete některého vhodného nebankovního poskytovatele, pak máte jistotu, že tentokrát s prázdnou neodejdete. K tomu se nabízí možnost, že dosáhnete na stejně zajímavé sazby a nízké splátky, které by vám nabídli u americké hypotéky ve zmíněné bance.

předávní úplatku

§ Žadatelé, kteří u banky neuspějí, mají většinou problém buď s registry dlužníků anebo s nízkým příjmem.

§ Obě tyto záležitosti se dají právě v případě nebankovního poskytovatele tolerovat.

Nabídnutá hypotéka bez registru už ve svém názvu napovídá, že můžete mít záznamy v bankovních i nebankovních registrech, a dokonce je v toleranci i exekuce. Nízký příjem také není na překážku.

Peníze můžete mít za několik hodin

U nebankovních poskytovatelů hypoték jsou totiž podmínky nastavené tak, že klient nemusí sice prokazovat složitým způsobem veškeré podrobnosti ze svého ekonomického života, ale musí ručit za svůj závazek nemovitostí.

o Ale i to je velice jednoduché a vše se dá zvládnout během několika hodin.

o Ocenění se provede on-line cestou a tím se doba zkrátí i na čtyřiadvacet hodin.

o Vše zařídí poskytovatel, který ocenění také hradí.

o Žadatel musí udělat jen jednu věc – zaslat fotografie zmíněné nemovitosti společně s vyplněnou žádostí o hypotéku a pak už jen počkat na kontakt.
domek a peníze

Ze své nemovitosti může získat klient až sedmdesát procent. Což je při současných vysokých cenách nemovitostí jistě docela slušná částka. Splatnost úvěru se může dohodnout až na dobu třiceti let. Dohodnutá doba není ale pro klienta v žádném případě zcela závazná. Pokud se k němu štěstí opět obrátí čelem a on bude moci vše splatit, může tak učinit kdykoliv, kdy bude chtít.