Bazén pro všední dny i oslavy

Kdo si pořídí nadzemní kulatý bazének o průměru čtyři metry, musí počítat s tím, že to bude sice báječné osvěžení, zejména v tropických dnech, ale bude to něco podobného, jako větší vana. Plavat se tu nedá, ani pořádně potápět, skákat do bazénu je prosto vyloučeno a také není tato nádrž žádnou ozdobou na zahradě, spíše naopak. Každopádně bychom neměli zcela zatracovat nadzemní bazénky, protože poslouží zejména dětem. Pro ně mohou být pro dětské skotačení dostačující, a děti si tu mohou hrát s různými plovoucími a potápějícími se hračkami. A samozřejmě po vás budou cákat a stříkat stříkacími pistolemi, s tím byste měli jaksi počítat.

žena v bazénu

Kdo se však rozhodne pro řešení trvalejšího charakteru, tedy například pro oválný bazén 7 x 3 x 1,5 https://www.bazenygluc.cz/ovalny-bazen-be-7x3x1-5.html, měl by již předem mít rozmyšleno, jak jej bude využívat. Jak často a hlavně pro jaké účely. Jistě, že máme na mysli v první řadě koupání, ale zapuštěný bazén – to je také příležitost pro neobvyklá setkání a oslavy.

voda v bazénu

Pracovní porady – možná vám to připadá příliš troufalé či nevhodné, ale což takhle uspořádat u bazénu pracovní poradu s vašimi kolegy? Některé pracovní kolektivy udržují dobré mezilidské vztahy i v soukromí, a je-li vhodná příležitost, jezdí spolu i na dovolenou. Za socialismu to bývalo celkem běžné, např. na pražském ruzyňském letišti, tak proč to nezkusit i dnes?

Svatby – pořádáte ve svém rozvětveném příbuzenstvu svatbu? Pak byste mohli svatebčanům navrhnout netradiční pokračování svatebního dne na vaší zahradě. Někteří lidé si pro tuto příležitost pronajímají party stany, vy byste mohli nabídnout kromě stanu i bazén. Svatebčané v plavkách se více uvolní, bude tu větší prostor pro vzájemné rozhovory a pro navazování bližších přátelství. Ta mohou vzniknout i pod vodou a klidně se může stát, že bude díky tomu na obzoru i další svatba.