Zajímá vás politické dění? Pokud ano, tak asi patříte k těm lidem, kteří opravdu bedlivě sledovali volby prezidenta. I když každý měl samozřejmě jiný názor, já to vždycky respektuji. Myslím si, že opravdu mnoho lidí má vždycky svůj názor a taky se za něj stydí. Já se za svůj názor nestydím, ale veřejně ho říkat nechci, protože jsem se už setkala s takovými názory anebo urážkami na mě, že se mi potom chtělo brečet. A nejhorší ale na tom je, že kdybyste řekli že byste volili stejně tak, jak to bylo dané, tak vám stejně budou nadávat, protože republika je rozdělena na dva tábory, která fandila jednomu kandidátovi a druhá půlka republiky fandila druhému kandidátovi jak to tak bývá.

Ráda o politice čtu.

Abych řekla pravdu, mě už to je úplně jedno. I kdyby tam byl ten anebo ten, tak co se s tím změní? Nic moc se tím nezmění, protože stejně pan prezident nemá takové pravomoci, jako například premiér republiky. Ale o tomhle bych se tak moc bavit nechtěla. Nejzajímavější na politice je, že se lidé dokáží taky pohádat kvůli tomu, že někdo volí úplně někoho jiného anebo vyznává jinou politickou stranu.

Politika je celosvětová.

To mě, když se už někdo raději zeptá, tak řeknu, že se o politiku moc nezajímám, protože zase nechci zažívat nějaké urážky, jaké tomu byli třeba minulý rok, když jsem se s někým bavila o politické straně. Raději chci mít už v životě a v duši klid, takže nevím, proč bych se s někým měla bavit o politice, když potom se akorát všichni hádáme a mně je to potom velice líto. Já jsem si řekla, že politika je opravdu hodně citlivé téma, které asi nejspíš nepatří do běžné konverzace. Nyní mě čeká rande s mužem, takže vím, že se o politice raději bavit vůbec nebudeme. Chci zažít nějakou romantiku, ne hádky nebo třeba i urážky. Takže tohle bych nejraději taky doporučila vám, alespoň si tak ušetříte smutek a pocit viny.