Správné hubnutí není o tom, jak rychle http://www.ferpotravina.cz/recepty/kategorie/sladke-pokrmy zredukujeme svoji hmotnost. Je to především o tom, jak se naučit správně, ale především zdravě stravovat, aby naše pokrmy byly dostatečně vyváženy. Proč zrovna je kladený důraz na ně? On totiž dostatečný příjem bílkovin je důležitý při držení diety. Při nízkém energetickém příjmu jsou právě ony využity jako zdroj energie místo toho, aby se z nich tvořila svalová hmota. A pokud je tělo nedostane v takovém rozsahu, jaký je pro něho potřebný, potom se budeme potýkat s jejich nedostatkem.vyvážená strava

  • Ten se pozná velmi jednoduše, protože budeme mít neustále na něco chuť, až nás to vyprovokuje k tomu, že dietu porušíme.
  • Mohou se objevit i otoky, především v oblasti kotníků.
  • Náš spánek bude velice nekvalitní, jelikož nám bude chybět několik podstatných aminokyselin v těle.
  • Rovněž splín může přicházet v různých podobách, jelikož naše psychika bude nedostatečně posílena.
  • Může nám chybět síla a také bolet svaly, což není zrovna dietou, ale tím, že nám chybí bílkoviny, které jsou důležité pro regeneraci svalů a jejich růst.
  • Drobná poranění se mohou špatně hojit, což není divu, vždyť právě bílkoviny jsou velmi důležité v procesu hojení.
  • Vlasy, nehty nebo pokožka. Pokud jsou ve špatném stavu, tak to se začínají projevovat první příznaky nedostatku bílkovin.

štíhlá postava

Jak správně nastavit hranici

Kdo se nikdy nesetkal s takovým přístupem, kdy je potřeba omezit sacharidy a následně zvednout hodnotu příjmu bílkovin, tak by se mohl podívat na jeden dietní program, který poslední dobou získal velkou oblibu mezi lidmi. Ketonová dieta Prodietix totiž nabízí hotové pokrmy, které se dají velmi snadno připravit a tak nikdo neudělá žádnou chybu v příjmu základních potravin. Tělo dostane vše, co potřebuje pro zdravé fungování a to bez vedlejších účinků, pocitu hladu a dalších omezení, které nabízí jiné diety. Zkrátka s tímto programem nám kilogramy půjdou dolů a navíc budeme v rovnováze a spokojení.