Pamatuj si, když můj bratr měl své první auto. A bylo to takové malé černé auto. Vůbec už si nepamatuji značku, ale vím, že bylo opravdu staré a škaredé. Ano, musím říct, že bylo škaredé, protože bylo vážně takové. A můj bratr ho zdědil po svém strýci. Náš strejda už měl asi tři auta. A proto se vždycky chtěl zbavit toho nejstaršího auta. Podle mě se spíš chtěl zbavit toho nejškaredšího auta co má doma. Nicméně ale můj bratr ten byl spokojený. Vždyť kdo by taky nebyl. Můj bratr udělal jen tak tak autoškolu. A když dostal řidičský průkaz, chtěl hned řídit a myslím, že tohle je u kluků a mužů velmi časté.

Auta mě moc baví a těší mě.

A hned jakmile dostanou řidičský průkaz do rukou, tak chtějí řídit auto. Já se tomu nedivím a beru to normálně, protože já bych asi možná byla stejná. Ale nevím to jistě. Řidičský průkaz nemám, ale bohužel nějak mi to nevyšlo. Asi jsem prošvihla svou šanci. Nyní pracuji jako zvěrolékařka. Naštěstí bydliště mám hned vedle práce, takže to mám sice kousek, ale na nákupy bych chtěla mít nějaké velké auto.

Baví vás řídit auto?

A proto bych k tomu potřebovala i štěstí. Nicméně ale pořád nevím, jestli si mám udělat řidičský průkaz. Teď v dnešní době to velmi drahé. Řidičský průkaz udělat stojí už kolem dvaceti tisíc korun. A když to tak vezmu, tak benzín a další pohonné hmoty jsou velmi drahé. Mně se zdá, že je až předražené. Ale nenechávám to náhodě a občas si vezmu taxíka. Je to taky velmi pohodlné, ale ovšem taky je drahý. Že jsem dávala za jednu jízdu dvě stě korun nyní dávám dvě stě třicet korun. Teď sice chápu, že oni taky musí na něčem vydělat, ale pro mě je už to neúnosné. Takže uvažuji, že příští rok to udělám opravdu řidičský průkaz na auto. Navíc moje děti moc rády jezdí autem, takže myslím, že auto by bylo vážně potřeba. A chtěla bych se stěhovat někam jinam, takže předpokládám, že auto pro mě asi bude nevyhnutelné.