Potřebovali byste více peněz do svého rodinného rozpočtu, protože byste si chtěli koupit byt, ale nemáte na něj prostředky? Byli jste i v bance, ale tam vás odmítli, protože jste neměli dostatečně vysoký příjem, který oni požadují, nebo byste nedosáhli na částku, kterou potřebujete? Potom bychom vám chtěli nabídnout naše nebankovní hypotéky bez registru, se kterými všechno zvládnete, naměříme splátky přesně tak, jak vám bude vyhovovat a i ostatní podmínky budou natolik příznivé, že se nebudete mít čeho bát.

prodej

A jaký je vlastně u nás rozdíl oproti bance? Nebankovní jsou nejen proto, že nemusíte do banky, ale také vám odpadne spousta starostí. Nemusíte se bát výpisu z jakéhokoli rejstříku či registru, protože ty nás nezajímají. Možná jste měli někdy v minulosti záznam, ale lidé se mění a my vám chceme dát šanci, zasloužíte si ji stejně jako všichni ostatní. Další výhodou je to, že se neptáme na výši příjmů kvůli tomu, jestli vám půjčíme, ale hlavně kvůli nastavení výše splátek – abyste zvládali bez problému a mohli platit rodinné výdaje, a podobně.

Výborné podmínky

Nabízíme vám skutečně výhodné podmínky, splatnost se možno natáhnout až na třicet let s tím, že když některý měsíc nebudete moci dát celou částku, nebo naopak jiný měsíc budete mít více, můžete si upravit výši splátky, a tím se zařídit podle vaší potřeby.

pokladnička

Svěřte se do rukou odborníků a plňte si svůj sen. Pokud je to vaše jediná šance, rozhodně to nebude krok vedle. U nás to není ani tolik zdlouhavé jako s bankou, protože my vyřizujeme žádosti do 24 hodin, poté musí proběhnout informativní schůzka, kde si vše vysvětlíme, sestavíme splátkový kalendář a podepíšeme smlouvu. Ale hned po tomto nutném rituálu získáte peníze na svůj účet a můžete s nimi disponovat podle potřeby.