Hledáte půjčku, která by odpovídala Vašim představám? Nechcete, aby se při ní nahlíželo do registrů dlužníků? Chcete půjčku od nebankovní společnosti? Nebo nechcete prokazovat příjmy? V tom případě hledáte nebankovní hypotéku. Jiné názvy, jako například nebankovní hypotéka bez registru však značí již něco jiného a to je podnikatelský úvěr, který je určen výhradně podnikatelům a firmám.

žena u počítač

Proč má jiná pravidla?

Podnikatelské úvěry mají jiná pravidla, proč tomu tak je? Zejména proto, že se jedná o právní subjekty, firma nebo podnik je přeci jen něco jiného než soukromá osoba. Peníze v případě podnikatelského úvěru také musí být vynaloženy pouze do podnikání, proto se jedná o podnikatelský úvěr nebo hypotéku. U hypotéky se navíc ručí nemovitostí, za kterou získáte například až 70% z její odhadní hodnoty. Peníze se však dají použít různými způsoby.

Některé firmy budují nové divize, zakládají nové haly, investují do podnikání, pořizují nové stroje nebo vybavení, jiní si půjčku berou spíše proto, aby zaplácli dluhy nebo dokonce exekuce.

grafy a ruce na stol

Nejběžnější a nejčastější případ je, že se nemohou obrátit na banky, například kvůli tomu, že mají záznam v registru a proto to řeší jinou cestou. Nebankovní společnosti půjčují bez rozdílu, nevadí záznam v registru, takže hypotéku nebo úvěr získáte. Tolerují i nízká daňová přiznání, což je pro mnohé firmy také přínosem.

Chcete půjčku vyřídit rychle a bez průtahů? Máte záznam, ale peníze potřebujete?

Využít se v takovém případě dají nebankovní hypotéky bez registru.

Podnikatelské úvěry mají další výhody, tolerují záznamy v registrech, nízké příjmy i nízká daňová přiznání.

S penězi můžete refinancovat jiné půjčky, vyplatit exekuce, dluhy na finančním úřadu, OSSZ, VZP, splatit faktury a mnoho dalšího. Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let. Nízká úroková sazba je samozřejmostí, stejně tak jako předčasné splacení úvěru zcela zdarma. Neplatí se ani žádné poplatky předem.