Uspořádat party pod stanem? Samozřejmě nemáme na mysli stanovou konstrukci kupole s laminátovými tyčemi, pod jejíž stříšku se vejdou jen dvě dospělé osoby, a která slouží na přespání v kempech, chceme vám navrhnout party pod stanovým hangárem z půjčovny party stanů, napodobujícím pobyt spíše v nízkopodlažním bungalovu. Jak taková akce může probíhat a jakým způsobem ji zpestřit?

party stan

Občerstvení pro každého, ale bez alkoholu – uspořádání party pro přátele velmi často ztroskotává na alkoholických nápojích. Ne, že by jich tu byl nedostatek, spíše právě naopak. Alkohol ovšem kazí samotnou akci tím, že lidé se chovají příliš vulgárně, ztrácí přirozené rytmy chování a nejde spíše o zábavu, ale o trapné výlevy lidských trosek. Zkuste to tentokrát s nealkoholickými nápoji a s dostatkem slaných i sladkých pokrmů, s převahou zeleninové stravy, například luštěninových pomazánek. I veganská strava dokáže vykouzlit báječné a chutné recepty.

svatební oslava

Pozvěte kouzelníka – znáte pořad „Možná přijde i kouzelník“, který se vysílal za socialismu? Můžete tímto způsobem navnadit pozvané hosty a tentokrát kouzelníka doopravdy pozvat, aby to nedopadlo jako v televizi, kdy do tohoto pořadu naopak nikdy nevstoupil. A kouzelnické vystoupení můžete vylepšit promítáním na projekční plátno sestříhanými scénkami z tohoto pořadu s Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem.

Bazén nablízku – je-li nablízku ještě bazén, vaše akce získá mimořádný odpich. Buďte ale bdělí, abyste váš odpich při skoku do nádrže nepřehnali a neskočili někomu na záda. Bazén ovšem dokáže uvolnit zábrany a lidé pak v takovém prostředí bývají otevřenější. Lépe se tu navozují nová přátelství.

Bosonohý chodník – atmosféru každé oslavy dokáže vylepšit i bosonohý chodník. Jde totiž o to, že na bosých chodidlech je mnoho nervových receptorů, a jestliže je vhodně stimulujete, rozproudíte v těle energii, a to umožní další krok k uvolnění lidské mysli a k ještě přátelštějšímu prostředí.