Mezi špičku platforem pro sledování videí můžeme rozhodně zařadit YouTube, které je celosvětově rozšířeno a my si videa z něj můžeme snadno stáhnout.

YouTube je populární po celém světě

Videa zdarma

Tato platforma je tu s námi již několik let, kdy se neustále posouvá kupředu a obsah přibývá stále rychlejším tempem. Slouží především k nahrávání videí, přičemž těch je nespočet druhů, a proto je obsah na této sítí skutečně velmi rozmanitý, kdy si každý najde svůj oblíbený. Ačkoliv je forma videí často zábavná, tak mnoho můžou mít jiné účely.

filmový pásek

Třeba když se chceme něco nového naučit, nebo potřebujeme něco vyrobit, tak tu najdeme širokou škálu všemožných návodů. Má to velkou výhodu, že v dobře provedeném návodu je vše hezky popsáno krok po kroku, a hlavně na videu vše vidíme na vlastní oči, což je rozhodně většinou srozumitelnější než psaný návod. Dnes už se různá výuková videa pouští ve školách, protože ty žákům mají skutečně co nabídnout a dané téma jim mnohdy vysvětlí mnohem lépe než třeba klasická učebnice. Z těchto a dalších důvodů je skutečně platforma mezi ostatními na vrcholu, a to rozhodně právem.

Stahování bez problémů

Není to jen o tom, že bychom si otevřeli nějaké video, a to si přehráli, protože možností je ti mnohem více, o čemž se může přesvědčit každý z nás. Co se týče nahrávání videí, tak si každý může založit profil zdarma a na něj si nahrávat vide. Samozřejmě se někteří lidé dopracují až do fáze, kdy mají spoustu shlédnutí a začnou za pomocí videí vydělávat hezké peníze.

filmová klapka

Videa můžeme různě pozastavovat, přetáčet, hodnotit, komentovat a tak dále. Možná by se Vám někdy hodila možnost si videa stáhnout a pak se na ně kdekoliv moci podívat, což platí i u poslechu písniček. To se dá zajistit přes download YouTube wmv, protože do něj nakopírujeme odkaz videa, a to už de nám stáhne, takže se nemusíte bát, že byste si nad stahováním museli dlouhou dobu lámat hlavu. Z tohoto důvodu také web vznikl, aby si lidé mohli snadno z internetu stahovat různé audio a video soubory. Vzhledem k autorským právům si můžeme udělat jednu kopii ke svému využití.