Já, když jsem se ptala partnera, kdy už si konečně pořídíme motorku, tak mi partner opakoval, že on se rozhodl, že nakonec motorku kupovat nebude, že prý se motorky bojí, že prý jeho bratranec se na tom málem zabil a prý už také dvakrát. Byla jsem docela v šoku, protože s partnerem jsme si slíbili, že si do dvou let pořídíme motorku a už to byly skoro tři roky, tak ať se na mě prosím vás nikdo nezlobí, že jsem požadovala to, co jsme si slíbili. A opravdu hodně dlouho jsme si to slibovali, jak jsme si říkali, jak budeme jezdit na výlety. Tohle mě vždycky bavilo a snila jsem o tom.

Líbí se mi motoristické doplňky.

Takže když už tohle mít nebudeme, tak jsem byla opravdu hodně zklamaná. Stále ještě poslední půlrok zkouším partnera přemluvit. Abychom si pořídili motorku. My jsme měli v plánu, že si pořídíme jenom jednou, že partner bude řídit, protože partner má na motorku řidičské oprávnění. Já nemám. Já budu jezdit jako spolujezdec. Nakonec to všechno dopadlo tak, že se nám to nepodařilo. Ale přiznám se, že jsem byla na partnera opravdu hodně naštvaná. Jak mi tohle mohl slibovat? Celé dva roky jsem se na to opravdu těšila. Dva roky jsem také vybírala motorku, dokonce jsem si za deset tisíc korun koupila kožený overal.

Třeba partner přistoupí na čtyřkolku.

Partnerovi jsem koupila kožené boty a kožené rukavice, protože na pánský overal nebo pánský kožený overal na motorku už mi bohužel nezbyly peníze, takže co mám teďka s tím dělat? Za tohle jsem skoro dala třicet tisíc korun a najednou teďka to mít nebudu. I kdybych to prodala, tak bych to musela prodat pod cenou, třeba jenom za dvacet tisíc korun. Byla jsem opravdu hodně naštvaná a partnera se stále snažím přemluvit, protože se už na to těším. Také už jsem všem řekla, že budeme mít motorku, že už se ten čas blíží. A že nakonec z toho sejde? Určitě by se mi všichni smáli, protože moje kamarádka tomu nevěřila, že si pořídíme motorku. No, a už je to tady.